O nás

Firma EKOFILTR spol. s r.o. patří k předním českým výrobcům filtračních vložek pro klimatizaci. Vznikla v roce 1992 privatizací výroby klimatizačních filtrů při ZD Vlára Slavičín a představuje tak téměř čtyřicetiletou tradici výroby vzduchových filtrů ve Slavičíně.

Při výrobě filtrů používáme filtrační materiály nejvyšší kvality, od předních světových výrobců. Tyto materiály jsou zpracovávány na moderních automatických linkách dle evropských norem EN 779 a EN 1822. Jsme držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001.

V roce 2002 jsme koupili nové výrobní prostory, díky kterým se zvýšila produktivita práce při výrobě filtračních vložek. Investovali jsme i do nové výrobní linky na výrobu Hepa filtrů systémem minipleat. Spolupracujeme s předními českými výrobci netkaných textilií na vývoji nových materiálů na filtraci vzduchu. Od roku 2012 provozujeme vlastní zkušebnu HEPA filtrů. Postupně v přelomu roku 2010 - 2011 proběhla rekonstrukce stávající skladové haly, dále jsme postavili novou halu pro výrobu filtrů a ocelový přístřešek.  V roce 2015 jsme opět zainvestovali do nových prostor pro zefektivnění výroby.

Dnes zaměstnáváme 85 zaměstnanců, zůstali jsme stále firmou s ryze českým kapitálem. Pro výbornou kvalitu a cenově příznivou politiku 65% produkce vyvážíme do evropských zemí, ale máme i své pevné místo na trhu v České republice. Výhradní zastoupení pro Slovenskou republiku má firma Tatrafilter s.r.o..

Proč FILTRY A FILTRAČNÍ MÉDIA OD NÁS?

Jsme firma s tradicí, na trhu působíme více než 20 let.

Nabízíme velkou variabilitu a pružnost výroby, možnost dodávek filtrů v atypickém provedení.

Jsme ryze česká firma bez zahraničního kapitálu.

Používáme filtrační materiály od předních evropských výrobců

Jsme držiteli certifikátů ISO 9001 a 14001.

Nabízíme vysokou kvalitu výrobků, která je proveřená vysokými nároky vyspělých evropských zemí.

Exportujeme až 65% své produkce.

Máte zájem? Vytvořit poptávku Pera | EKOFILTR, spol. s r.o.
Máte dotaz? Kontaktujte nás Mobil | EKOFILTR, spol. s r.o.