O nás

Firma EKOFILTR spol. s r.o. patří k předním českým výrobcům filtračních vložek pro klimatizaci. Vznikla v roce 1992 privatizací výroby klimatizačních filtrů při ZD Vlára Slavičín a představuje tak více než třicetiletou tradici výroby vzduchových filtrů ve Slavičíně.

Při výrobě filtrů používáme filtrační materiály nejvyšší kvality, od předních světových výrobců. Tyto materiály jsou zpracovávány na moderních automatických linkách dle evropských norem EN ISO 16890, EN 779 a EN 1822. Jsme držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001.

V roce 2002 jsme koupili nové výrobní prostory, díky kterým se zvýšila produktivita práce při výrobě filtračních vložek. Investovali jsme i do nové výrobní linky na výrobu Hepa filtrů systémem minipleat. Spolupracujeme s předními českými výrobci netkaných textilií na vývoji nových materiálů na filtraci vzduchu. Od roku 2012 provozujeme vlastní zkušebnu HEPA filtrů. Postupně v přelomu roku 2010 - 2011 proběhla rekonstrukce stávající skladové haly, dále jsme postavili novou halu pro výrobu filtrů a ocelový přístřešek. Investovali jsme také do nových prostor pro zefektivnění výroby, vybudovali moderní školící středisko, zakoupili nové dodávkové vozy, úspěšně realizovali projekty „Vzdělávací aktivity pro profesní rozvoj zaměstnanců společnosti EKOFILTR spol.s.r.o.“ a "Úspor energií pro zlepšení tepelně technických vlastností budov". V poslední době jsme také rekonstruovali zázemí pro zaměstnance, koupili vysoce výkonnou velkoplošnou vícevrstvou řezačku materiálu a za účelem dalšího rozšíření výroby zakoupili sousední budovu a úspěšně dokončili stavbu skladové haly. Zavedli jsme a uplatňujeme také Politiku kvality a enviromentu jejíž znění najdete zde. V neposlední řadě také očekáváme dodání objednaného moderního stroje pro zvýšení kapacit výroby minipleat filtrů. Podrobnější informace včetně náhledových fotografií naleznete v části Novinek.

Dnes zaměstnáváme 120 zaměstnanců, a pro výbornou kvalitu a cenově příznivou politiku 65% produkce vyvážíme do evropských zemí, ale máme i své pevné místo na trhu v České republice. Výhradní zastoupení pro Slovenskou republiku má firma Tatrafilter s.r.o.

Proč FILTRY A FILTRAČNÍ MÉDIA OD NÁS?

Jsme firma s tradicí, na trhu působíme více než 30 let.

Nabízíme velkou variabilitu a pružnost výroby, možnost dodávek filtrů v atypickém provedení.

Naše filtry se používají v mnoha odvětvích (automotive, potravinářství, zdravotnictví, farmacie, facility a dalších).

Používáme filtrační materiály od předních evropských výrobců.

Jsme držiteli certifikátů ISO 9001 a 14001.

Nabízíme vysokou kvalitu výrobků, která je prověřená vysokými nároky vyspělých evropských zemí.

Exportujeme až 65% své produkce.

Máte zájem? Vytvořit poptávku Pera | EKOFILTR, spol. s r.o.
Máte dotaz? Kontaktujte nás Mobil | EKOFILTR, spol. s r.o.